BankOnline


Нагородження переможців FinAwards 2021 року, FinParty

Regent Hill,
вул. Мічуріна, 54, Київ, 01014
21 травня 2021 / п'ятниця
17:00 – 23:00
FinAwards - це щорічний конкурс, мета якого визначити найкращі фінансові компанії в реалізації продуктів, передових технологій і клієнтських сервісів. Засновники премії популярні сайти України про фінанси та інвестиції Minfin.com.ua і Finance.ua. Організатор премії - один з провідних конференц-майданчиків в сфері фінансів і технологій - BankOnline.

Конкурс проводиться вже 4й рік поспіль. Вперше в цьому році до участі запрошуються не тільки роздрібні банки, але і мікрофінансові, і страхові компанії.

Переможці у всіх номінаціях крім "Народний банк" і "Стійкий банк" визначаються шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Мінфін, Finance.ua і відкритого голосування читачів сайту. При цьому, щоб уникнути накрутки голосів, на сайті встановлена експертиза на бот-трафік.

Нагородження переможців відбудеться 21-го травня 2021р.

До участі запрошені всі фінансові компанії України, щоб у чесній боротьбі визначити кращі фінансові продукти та сервіси, інноваційні технології, найкреативнішу рекламу та найкращих ТОР менеджерів в сфері фінансових послуг.
Переможці
#1 Банкір року
Сергій Черненко
Голова Правління
ПУМБ
#2 СЕО фінансового сектора
Переможці:
1 місце
Альона Андронікова
Group CEO
Moneyveo
2 місце
Олександр Холод
Директор
Швидко гроші
3 місце
Андрій Перетяжко
Голова Правління
ARX
#3 Керівник роздрібного бізнесу
Переможці:
1 місце
Антон Тютюн
Член Правління
Ощадбанк
2 місце
Мусієнко Дмитро
Керівник Дирекції роздрібного бізнесу
ПриватБанк
3 місце
Світлана Черкай
Директор з продажу та дистрибуції, член Правління
Альфа-Банк Україна
#4 Керівник маркетингу
Переможці:
1 місце
Вікторія Губіна
Директор з маркетингу
ПриватБанк
2 місце
Максим Параска
Комерційний директор Moneyveo, керівник департаменту Sales and Marketing
Moneyveo
3 місце
Анна Мойсеєва
Директор з маркетингу
CCloan
#5 Рекламна кампанія
Переможці:
#6 Інвестиційна пропозиція
Переможці:
#7 Кредит готівкою
Переможці:
1 місце
Ідея Банк
2 місце
ОТП Банк
3 місце
Банк Львів
#8 Депозит (строковий вклад)
Переможці:
1 місце
monobank ❘ Universal Bank
2 місце
Банк Альянс
3 місце
ПриватБанк
#9 Кредитна картка mass
Переможці:
1 місце
monobank ❘ Universal Bank
2 місце
ПриватБанк
3 місце
ПУМБ
#10 Дебетова картка mass
Переможці:
1 місце
ПУМБ
2 місце
monobank ❘ Universal Bank
3 місце
ПриватБанк
#11 Private banking (VIP)
Переможці:
1 місце
ПриватБанк
2 місце
monobank ❘ Universal Bank
3 місце
ПУМБ
#12 Програма лояльності
Переможці:
1 місце
monobank ❘ Universal Bank
2 місце
Альфа-Банк
3 місце
Таскомбанк
#13 Мобільний додаток
Переможці:
1 місце
monobank ❘ Universal Bank
2 місце
ПриватБанк
3 місце
А-БАНК
#14 Технології та інноваціі
Переможці:
1 місце
ПриватБанк
2 місце
Ощадбанк
3 місце
Альфа-Банк
#15 Дистанційне обслуговування
Переможці:
1 місце
Альфа-Банк
2 місце
monobank ❘ Universal Bank
3 місце
ПриватБанк
#16 Банк для МСБ
Переможці:
1 місце
ПриватБанк
12 місце
Ощадбанк
3 місце
ПУМБ
#17 Краща МФО онлайн
Переможці:
1 місце
Moneyveo
2 місце
СЛОН КРЕДИТ
3 місце
CCloan
#18 Краща МФО онлайн
Переможці:
1 місце
Швидко гроші
2місце
КредитМаркет
3 місце
Кредит Ту Ю
#19 Технології та інновації (МФО)
Переможці:
1 місце
Moneyveo
2 місце
УКР КРЕДИТ ФІНАНС
(CreditKasa)
3 місце
Mycredit
#20 Технології та інновації (страхові компанії)
Переможці:
1 місце
Альфа Страхування
2 місце
Арсенал Страхування
3 місце
ARX
#21 Прорив року (страхові компанії)
Переможці:
1 місце
СК ГАРДІАН
2 місце
СК ІНГО
3 місце
Оберіг

Генеральний спонсор

Експертний партнер

Партнери

Ексклюзивні партнери

Інфопартнери

для партнерів:
Стати партнером
☑ натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Експертне журі

Ястреб Денис
Генеральний директор Національної асоціації страховиків України
Денис керує Асоціацією, що об'єднує лідерів страхового ринку України.

До того, як Денис очолив НАСУ, він працював Членом Нацкомфінпослуг, де відповідав за напрямок контрольно-перевірочної діяльності регулятора небанківського фінансового сектору.
Олена Мітроніна
СЕО та співвласник найбільшого в Україні іншуртеха EWA
Експертна площина: організація продажів, реінжиніринг і автоматизація бізнес-процесів у страхуванні.

Раніше Олена понад 15 років була учасником страхового ринку, більшу частину з яких на посаді Голови Правління страхової Компанії, що займає свої позиції в першій десятці.
Анастасія Шевченко
Lugera - Генеральний менеджер, партнер в Lugera Ukraine
Анастасія – генеральний менеджер Lugera Ukraine (Adecco Ukraine), автор книги «Діджитал Ера», незалежний фінтех-експерт, засновниця та СЕО Fintech Solutions, Co-founder фінтех-маркетплейсу Let'sPartner.

З 2004 року Анастасія працювала у банках, серед яких Укрсиббанк BNP Paribas, UniCredit Bank, Ощадбанк. Проєкти, яки реалізовувала команда під її керівництвом досі вважаються інноваційним проривом та були відтворені згодом у декількох країнах регіону CIS.

З 2012 по 2016 рік очолювала групу розвитку бізнесу компанії Visa в Україні.
В березні 2017 року приєдналася до складу партнерів найбільшої в світі міжнародної компанії Adecco з управління персоналом та аутсорсингу для реалізації глобальних проєктів у фінансовому секторі у 9 країнах.

В вересні 2017 року стала співвласником та CEO Fintech Solutions для реалізації навчальних та консалтингових проєктів в сфері Фінтех. Анастасія також є автором статей на тему Фінтех, та спікером міжнародних конференцій
Олексій Александров
Віце президент, керівник бізнесу Private Banking & Individual Banking Expobank CZ (Чехія)
Олексій - віце президент і керівник бізнесу Private Banking & Individual Banking Expobank CZ (Чехія), доктор економічних наук, МВА, професор Бізнес Школи Міжнародний Інститут Менеджменту (MIM-Kyiv), автор понад 100 наукових і науково-популярних публікацій; 6 монографій і колективних наукових праць.
Юрій Прозоров
Президент Українського товариства фінансових аналітиків
Юрій - президент Українського товариства фінансових аналітиків (USFA), дійсний член Української асоціації Римського клубу. Провідний експерт з питань монетарної політики, банківської системи і ринків капіталу з більш ніж 20-річним досвідом. У 2009-2010 рр. обіймала посаду заступника Голови Держфінпослуг України. Автор близько 100 статей і публікацій в Україні та за кордоном з питань монетарної політики, розвитку банківської системи, пенсійної реформи та аналізу ринку цінних паперів. З 2004 року - науковий співробітник відділу економічної теорії Інституту економіки та прогнозування НАН Украіни. Випускник КПІ (1992), Київської вищої банківської школи (1998) та London Metropolitan University (1999, UK).
Алла Сав'юк
Президент асоціації ВАФК
Алла Сав'юк - президент асоціації ВАФК. Експерт GR, фінансист, юрист, президент Всеукраїнської асоціації фінансових компаній (ВАФК). 14 років досвіду роботи у фінансовому секторі України, з них 9 років на керівних посадах, як в регуляторі фінансового ринку, так і бізнесі.

Розробник першого в Україні Кодексу етичної поведінки для МФО.

Постійний експерт робочих груп при Національному банку і Комітеті ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ з розробки нормативно-правового регулювання фінансового ринку.

Комплаєнс-консультант фінансових компаній з питань адаптації внутрішніх процесів і побудови систем управління ризиками компанії відповідно до вимог НБУ.

Активно співпрацюю з Мікрофінансовому центром (ЄС) - це міжнародна асоціації фінансових установ, яка об'єднує 113 організацій (включаючи 77 МФО) в 36 країнах Європи, Центральної Азії та за її межами з питань розширення фінансової інклюзії та соціального фінансування в Україні.
Денис Іванов
Керівник експертної групи впровадження та оцінки якості надання електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України
Керівник експертної групи впровадження та оцінки якості надання електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України, співзасновник Kyiv Legal Hackers, співзасновник Privacy HUB, засновник та СЕО LEGAL TECH LAB LEXORIUM, кандидат юридичних наук.
Олена Коробкова
Виконавчий директор асоціації НАБУ
Олена Коробкова - виконавчий директор асоціації НАБУ. Закінчила Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова за спеціальностями «математика» і «правознавство», а також Одеський національний економічний університет за програмою Євросоюзу «Українська ініціатива» за спеціальністю «фінанси», має міжнародний диплом Лондонської Бізнес Академії за напрямом «Менеджмент». Більше 10 років працює в фінансовому секторі, з них 8 років - на керівних посадах в українських банках.
Василь Матій
Сімейний фінансовий радник, партнер iplan.ua та співзасновник бізнес-спільноти BOARD
Василь Матій - сімейний фінансовий радник, партнер iplan.ua та співзасновник бізнес-спільноти BOARD. Підприємець, фінансист та інвестор. Василь є партнером iPlan.ua, співзасновник спільноти менторів та наставників BOARD, лектором Київської школи економіки, амбасадором молодіжного руху FIRE в Україні. А також спікером, колумністом у НВ Бізнес та MC:Today, Minfin.com.ua, економічним оглядачем на національних медіа: 4 канал, 24 канал, "Прямий", радіо НВ тощо.
Олександр Залєтов
Заступник Голови Ради Ліги страхових організацій України
Олександр Залєтов - заступник Голови Ради Ліги страхових організацій України, кандидат економічних наук. Напрями наукових досліджень пов'язані зі страховим ринком, страхуванням життя, державним регулюванням страхової діяльності. З 2015 по 2020гг член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
Олексій Козирєв
Фінансовий експерт Minfin.com.ua
Олексій Козирєв - стаж роботи в банківській системі понад 23 років. З них на керівних посадах від начальника кредитного відділу і скарбника банку до заступника голови банку - 21 рік.

Закінчив Київський інститут народного господарства (тепер Київський Національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана) з червоним дипломом в 1993 році за спеціалізацією "Бухоблік, контроль, аналіз і аудит в кредитних установах".

З третього курсу паралельно з навчанням вже повноцінно працював в перших комерційних банках молодої України, як незалежної держави. Під час навчання по обміну досвідом знаходився в складі студентської делегації тодішнього КІНХа в Університеті Сорбонна (Париж, Франція).

За роки роботи неодноразовий учасник робочих груп Національного банку України по своїй безпосередній діяльності, програм USAID по трансформації банківської системи.

Крім безпосередньо банківську діяльність, активно займається економічною аналітикою в області державних фінансів, банківської справи, фіскальної і бюджетної політики, державної служби.

Автор понад 5 тисяч статей і коментарів у сфері банківської діяльності, а також чисельних відео та телевізійних інтерв'ю і передач, пов'язаних з фінансами.

Спеціалізація - казначейські операції, валюта, цінні папери, інвестиційні проекти, кредитування, факторинг, лізинг, міжнародні валютний та фондовий ринок, фінансові стартапи.
Олександр Колб
Генеральний директор Promodo
Олександр Колб - засновник і генеральний директор маркетингового агентства Promodo, а також автор і ведучий відеоблогу про IT-підприємництві «Велика риба». Лектор Києво-Могилянської бізнес-школи, творець і член наглядової ради Харківського IT-кластеру, член наглядової ради Харківського Національного університету радіоелектроніки. Має дві вищі освіти в IT, MBA в Kmbs
Юрій Гладкий
СЕО, співвласник креативного агентства Grape
З 2011 р спеціалізується на маркетингу та управлінському консалтингу.

Працював з 15 брендами з ТОП100 найдорожчих брендів в Україні. Серед міжнародних клієнтів Visa, Privatbank, Monobank, Верес, Henkel, MHP, Сільпо, ENSO, Corteva, 64Audio, Prom, OLX, L'Oreal і ін. Географія клієнтів: Україна, США, Казахстан, Білорусь, Словаччина, Румунія, Болгарія та ін.

Входить в список «TOП50 підприємців» і «ТОП100 надихаючих українців» за версією видання МС-Today.

Запрошений спікер Львівської бізнес-школи (LvBS).

Веде свої сторінки facebook.com/adeator і instagram.com/adeator, пише в телеграм-канал t.me/imgladkiy
Антоніна Мурашко
Президент Українська асоціація платіжних систем (UAPS)
Юрист, економіст, банкір, президент Української асоціації платіжних систем «УАПС». 18 років у фінансовому секторі України, з них 6 років у відділі банківського нагляду Управління Національного банку України та 12 років на керівних посадах у банках та небанківських фінансових установах України. Входить до складу робочої групи «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво» української сторони Платформи громадянського суспільства Україна — ЄС. Як член профільної робочої групи займається розробкою нормативно-правових актів щодо впровадження віртуальних активів при Міністерстві цифрової трансформації України.
Денис Овчаров
Адвокат, партнер юридичної компанії Legal House
Денис Овчаров – адвокат з десятирічним стажем, партнер ЮК Legal House, лідер практик White Collar Crime та захист бізнесу 2020 за рейтингом Юридичної газети, супроводжував більше 500 обшуків, сума захищених активів за 2020 рік – 10 млрд. грн, засновник і CEO "Академія Овчарова. Курси, тренінги та семінари із захисту бізнесу", автор книги "Обшук - ознака успіху"
Роман Корнилюк
Фінансовий аналітик YouControl, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ
У 2020 році захистив докторську дисертацію на тему "Системний ризик у банківській діяльності" в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Лектор курсів "Банківська система", "Макропруденційний аналіз", "Продакт-менеджмент у банку". Поєднує науково-педагогічну діяльність із розробкою скорингових продуктів для аналітичної системи YouControl. Автор сайту про аналіз банків в Україні Bankografo.com. Консультує ділові медіа з питань банківської аналітики. Починаючи з 2009 року на базі розроблених авторських методик регулярно розраховуються рейтинги надійності банків в українських ЗМІ.
Лідія Кулиба
Керівник відділу досліджень в сфері фінансів та роздрібної торгівлі, CBR
Досвід в сфері маркетингових досліджень більше 10 років: проведення регулярних проектів по вивченню фінансової поведінки населення та бізнесу, тестування виходу на ринок нових фінансових продуктів, аналіз ефективності комунікації фінансових компаній, дослідження задоволеності та лояльності клієнтів компаній фінансового ринку, а також залученості та задоволеності персоналу. До 2019 року включно працювала в складі міжнародної маркетингової дослідницької компанії GfK, з кінця 2019 року – в складі компанії CBR.
Юлія Студинська
Партнер компанії EY в Україні, керівник групи з надання послуг фінансовим установам, відділ аудиторських послуг
Віктор Дубровін
Консультант зі стратегії, засновник агентства Aimbulance
18-років в маркетингу, 10 років в стратегії і управлінні бізнесом. Консультант зі стратегії та стратегування, фасилітатор стратегічних сесій, коуч, а також експерт з well-being (благополуччю) і оздоровленню бізнесів. За плечима досвід різноманітних проектів з компаніями фін сектора: MasterCard, ПриватБанк, Raiffeisen Bank Aval, УкрСибБанк, Credit Agricole, Kredobank, УкрГазБанк.
Ігор Пашко
Голова Ради АФІ (Асоціація фінансових інституцій)
Має більше ніж 20 річний досвід роботи в банківській сфері, зокрема працював на керівних посадах у ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України», ПАТ «Укрінбанк» та ПАТ КБ «Правекс-Банк». З лютого 2015 року по червень 2020 очолював державний регулятор небанківського фінансового сектору Нацкомфінпослуг.
Олександр Калашніков
Фінансовий директор рейтингового агентства IBI-Rating
Фінансовий директор рейтингового агентства IBI-Rating Має більше 20 років досвіду роботи на фінансових ринках, включаючи 15 років в рейтинговій галузі. Курує напрямок рейтингування фінансових установ в IBI-Rating (довгострокові кредитні рейтинги банків і фінансових компаній, рейтинги надійності банківських депозитів, рейтинги фінансової стійкості страхових компаній).
Сергій Фурса
Заступник директора з питань торгівлі цінними паперами Dragon Capital
Сергій Фурса — заступник директора з питань торгівлі цінними паперами Dragon Capital та має близько 15 років досвіду роботи на фінансовому ринку України. Протягом 10 років Сергій працював з місцевими інституціональними клієнтами та фізичними особами на посаді спеціаліста відділу продажу боргових цінних паперів у Dragon Capital. До цього обіймав посаду аналітика на ринку облігацій, а з 2005 по 2008 рік Сергій працював в інвестиційному департаменті УкрСиббанк BNP Paribas Group, де згодом очолив відділ галузевих досліджень. Закінчив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" імені Ігоря Сікорського за спеціальністю "Системний аналіз фінансових ринків".
Денис Зікєєв
Засновник компанії RiskTools та БКІ Online
Засновник компанії RiskTools, найбільшого скоринг-провайдера України.
В 2019 за підсумками голосування компанія отримала диплом "Лідер ринку в галузі кредитного скорингу" за версією клубу Банкір.
Ідеолог автоматизованого онлайн-кредитування. З 2015 року впровадив повноцінний процес видачі кредитів онлайн з 100% автоматичної видачею без верифікаторів.
У 2020 році створив Онлайн Бюро кредитних історій. Бере участь в робочій групі Національного Банку України по розробці регуляторної бази в сфері роботи бюро кредитних історій, віддаленою верифікації та онлайн-кредитування.
Костянтин Вайсман
CEO Fintech Treeum
Екс-Голова правління ВТБ
Костянтин Михайлович Вайсман - з жовтня 2013 був призначений Головою Правління ПАТ "ВТБ БАНК".
З січня 2010 р. до жовтня 2012 р. був Головою Правління Першого Українського Міжнародного Банку.
Має понад 17-річний менеджерський досвід в сфері надання фінансових послуг.
До роботи в «Першому Українському Міжнародному Банку» був Першим віце-президентом зі стратегії та фінансів одного з найбільших ( «top-5») російських приватних диверсифікованих фінансових холдингів, а також генеральним директором і фінансовим директором двох динамічних комерційних банків Росії ( «top- 50 »).
Має експертизу в області стратегії та планування і фінансового аналізу фінансових установ.

Як це було

Засновники премії

Організатор

КОНТАКТИ
+38 044 537 16 10
+38 067 434 22 08
info@bank-online.com.ua
Copyright © 2010-2021
ООО "БАНКИНГ КЛАСС"
Найважливіше тут
Підписуйся →
Close
Оперативні новини про наші події, спікерів і актуальні теми.
А також інформація про акції, гарячі пропозиції по знижкам і приємні бонуси:
Telegram