Нагородження переможців FinAwards 2022

18 березня 2022 / п'ятниця
17:00 – 23:00
Київ, секретне місце
FinAwards – це щорічна премія, що визначає найкращі фінансові та інвестиційні продукти, клієнтські сервіси, IT-впровадження, рекламні проєкти ринку фінансових послуг, а також найуспішніших та найефективніших ТОП менеджерів фінансових компаній. Цього року премія проходить ювілейний п'ятий раз.

Премія має нематеріальний характер. Її мета – відзначити найкращі фінансові рішення та компанії з високою якістю обслуговування для споживачів фінансових послуг.

До участі запрошуються банки, страхові та небанківські фінансові компанії шляхом надсилання індивідуальних запрошень від Організаторів конкурсу представникам PR служб відповідних організацій.

Рішення про участь у конкурсі кожна компанія приймає самостійно або компанія може бути включена до конкурсу за рекомендаціями колег з інших фінансових компаній.

Для участі у конкурсі компанії необхідно вибрати номінації, заповнити заявку-анкету за обраними номінаціями та надіслати її Організаторам конкурсу до встановленої дати.

Після подання кожна заявка проходить стадію модерації – перевірку на відповідність критеріям номінації та коректність заповнення даних. Модерацію проводить експертна група редакцій сайтів Мінфін, Finance.ua. Після проходження модерації заявка допускається до суддівства та публікується на сайті для відкритого голосування.

Переможці у всіх номінаціях за винятком "Народного банку" та "Стійкого банку" визначаються шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Мінфін, Finance.ua та відкритого голосування читачів сайту. При цьому, щоб уникнути накрутки голосів на сайті, встановлена експертиза на бот-трафік.

FinAwards для учасників конкурсу – це варіант громадського визнання, чудова можливість отримати експертну незалежну оцінку своєї роботи, зарядитися енергією для нових досягнень та привернути увагу потенційних клієнтів до своїх послуг та сервісів.

Етапи та правила

06.12.2021

13.01.2022
Підготовчий
На даному етапі проводиться прийом заявок на участь у конкурсі.
14.01.2022

28.01.2022
Модерація та первинна оцінка анкет
На даному етапі Організатори своїми ресурсами перевіряють коректність зазначеної у заявках Учасників інформації, відповідність заявлених на конкурс продуктів первинним критеріям відбору, у разі потреби, запитують додаткові дані.
01.02.2022

27.02.2022
Голосування
На даному етапі здійснюється прийом голосів на сайті премії та паралельно незалежна експертиза та голосування журі конкурсу.
28.02.2022

15.03.2022
Підведення підсумків, визначення переможців
На даному етапі проводиться підрахунок голосів та визначення переможців конкурсу.
18.03.2022
Церемонія нагородження

Номінації

Категорія банки:
Провідні технології та інновації: Банки
Краща програма лояльності
Кращий банк для клієнтів МСБ
Кращий кредит готівкою
Кращий депозит
Краща кредитна картка
Краща преміальна картка
Краще дистанційне обслуговування
Найкращий мобільний додаток
Кращий керівник роздрібного бізнесу
Кращий керівник маркетингу: Банки
Краща рекламна кампанія: Банк
Банкір року

Категорія МФО:
Краща МФО за якістю обслуговування клієнтів
Кращий СРА оффер
Краща МФО офлайн
Провідні технології та інновації Категорія: МФО
Краща програма лояльності Категорія: МФО
Прорив року: МФО
Кращий інстолмент-продукт МФО
Кращий керівник маркетингу: МФО
Кращий СЕО МФО
Краща рекламна кампанія: МФО

Категорія страхові:
Провідні технології та інновації Категорія: Страхові компанії
Кращий СЕО страхової компанії
Кращий клієнтський сервіс
Кращий продукт КАСКО
Кращий продукт ДМС

Загальні:
Краща інвестиційна пропозиція

Засновники премії

Рlatinum партнер

Експертний партнер

Професійний партнер

Партнери

Інформаційні партнери

Стати партнером
☑ натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Експертне жюрі

Юрій Прозоров
Президент Українського товариства фінансових аналітиків
Юрій - президент Українського товариства фінансових аналітиків (USFA), дійсний член Української асоціації Римського клубу. Провідний експерт з питань монетарної політики, банківської системи і ринків капіталу з більш ніж 20-річним досвідом. У 2009-2010 рр. обіймала посаду заступника Голови Держфінпослуг України. Автор близько 100 статей і публікацій в Україні та за кордоном з питань монетарної політики, розвитку банківської системи, пенсійної реформи та аналізу ринку цінних паперів. З 2004 року - науковий співробітник відділу економічної теорії Інституту економіки та прогнозування НАН Украіни. Випускник КПІ (1992), Київської вищої банківської школи (1998) та London Metropolitan University (1999, UK).
Роман Корнилюк
Фінансовий аналітик YouControl, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ
У 2020 році захистив докторську дисертацію на тему "Системний ризик у банківській діяльності" в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Лектор курсів "Банківська система", "Макропруденційний аналіз", "Продакт-менеджмент у банку". Поєднує науково-педагогічну діяльність із розробкою скорингових продуктів для аналітичної системи YouControl. Автор сайту про аналіз банків в Україні Bankografo.com. Консультує ділові медіа з питань банківської аналітики. Починаючи з 2009 року на базі розроблених авторських методик регулярно розраховуються рейтинги надійності банків в українських ЗМІ.
Олексій Козирєв
Фінансовий експерт Minfin.com.ua
Олексій Козирєв - стаж роботи в банківській системі понад 23 років. З них на керівних посадах від начальника кредитного відділу і скарбника банку до заступника голови банку - 21 рік.

Закінчив Київський інститут народного господарства (тепер Київський Національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана) з червоним дипломом в 1993 році за спеціалізацією "Бухоблік, контроль, аналіз і аудит в кредитних установах".

З третього курсу паралельно з навчанням вже повноцінно працював в перших комерційних банках молодої України, як незалежної держави. Під час навчання по обміну досвідом знаходився в складі студентської делегації тодішнього КІНХа в Університеті Сорбонна (Париж, Франція).

За роки роботи неодноразовий учасник робочих груп Національного банку України по своїй безпосередній діяльності, програм USAID по трансформації банківської системи.

Крім безпосередньо банківську діяльність, активно займається економічною аналітикою в області державних фінансів, банківської справи, фіскальної і бюджетної політики, державної служби.

Автор понад 5 тисяч статей і коментарів у сфері банківської діяльності, а також чисельних відео та телевізійних інтерв'ю і передач, пов'язаних з фінансами.

Спеціалізація - казначейські операції, валюта, цінні папери, інвестиційні проекти, кредитування, факторинг, лізинг, міжнародні валютний та фондовий ринок, фінансові стартапи.
Олена Мітроніна
СЕО та співвласник найбільшого в Україні іншуртеха EWA
Експертна площина: організація продажів, реінжиніринг і автоматизація бізнес-процесів у страхуванні.

Раніше Олена понад 15 років була учасником страхового ринку, більшу частину з яких на посаді Голови Правління страхової Компанії, що займає свої позиції в першій десятці.
Ястреб Денис
Генеральний директор Національної асоціації страховиків України
Денис керує Асоціацією, що об'єднує лідерів страхового ринку України.

До того, як Денис очолив НАСУ, він працював Членом Нацкомфінпослуг, де відповідав за напрямок контрольно-перевірочної діяльності регулятора небанківського фінансового сектору.
Василь Матій
Сімейний фінансовий радник, партнер iplan.ua та співзасновник бізнес-спільноти BOARD
Василь Матій - сімейний фінансовий радник, партнер iplan.ua та співзасновник бізнес-спільноти BOARD. Підприємець, фінансист та інвестор. Василь є партнером iPlan.ua, співзасновник спільноти менторів та наставників BOARD, лектором Київської школи економіки, амбасадором молодіжного руху FIRE в Україні. А також спікером, колумністом у НВ Бізнес та MC:Today, Minfin.com.ua, економічним оглядачем на національних медіа: 4 канал, 24 канал, "Прямий", радіо НВ тощо.
Алла Сав'юк
Президент асоціації ВАФК
Алла Сав'юк - президент асоціації ВАФК. Експерт GR, фінансист, юрист, президент Всеукраїнської асоціації фінансових компаній (ВАФК). 14 років досвіду роботи у фінансовому секторі України, з них 9 років на керівних посадах, як в регуляторі фінансового ринку, так і бізнесі.

Розробник першого в Україні Кодексу етичної поведінки для МФО.

Постійний експерт робочих груп при Національному банку і Комітеті ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ з розробки нормативно-правового регулювання фінансового ринку.

Комплаєнс-консультант фінансових компаній з питань адаптації внутрішніх процесів і побудови систем управління ризиками компанії відповідно до вимог НБУ.

Активно співпрацюю з Мікрофінансовому центром (ЄС) - це міжнародна асоціації фінансових установ, яка об'єднує 113 організацій (включаючи 77 МФО) в 36 країнах Європи, Центральної Азії та за її межами з питань розширення фінансової інклюзії та соціального фінансування в Україні.
Лідія Кулиба
Керівник відділу досліджень в сфері фінансів та роздрібної торгівлі, CBR
Досвід в сфері маркетингових досліджень більше 10 років: проведення регулярних проектів по вивченню фінансової поведінки населення та бізнесу, тестування виходу на ринок нових фінансових продуктів, аналіз ефективності комунікації фінансових компаній, дослідження задоволеності та лояльності клієнтів компаній фінансового ринку, а також залученості та задоволеності персоналу. До 2019 року включно працювала в складі міжнародної маркетингової дослідницької компанії GfK, з кінця 2019 року – в складі компанії CBR.
Олександр Калашніков
Фінансовий директор рейтингового агентства IBI-Rating
Фінансовий директор рейтингового агентства IBI-Rating Має більше 20 років досвіду роботи на фінансових ринках, включаючи 15 років в рейтинговій галузі. Курує напрямок рейтингування фінансових установ в IBI-Rating (довгострокові кредитні рейтинги банків і фінансових компаній, рейтинги надійності банківських депозитів, рейтинги фінансової стійкості страхових компаній).
Дмитро Поліщук
Укрпошта, заступник генерального директора з розвитку фінансового бізнесу
Заступник генерального директора з розвитку фінансового бізнесу. Має понад 18 років досвіду у банківській сфері. Ключові компетенції: стратегічний менеджмент, управління бізнес-проєктами, управління продажів, розвиток бізнесу з ключовими партнерами, оптимізація бізнес-процесів.
Антоніна Паламарчук
Голова Правління Першого всеукраїнського бюро кредитних історій
Обіймає посаду Голови Правління Першого всеукраїнського бюро кредитних історій з липня 2005 р. Антоніна Паламарчук має досвід роботи на керівних посадах в банківській сфері, промисловості та органах виконавчої влади. В банківській сфері працювала Головою Правління комерційного банку, Віце-Президентом Асоціації українських банків. З 2014 року очолює Раду Асоціації бюро кредитних історій України. Має вищу економічну освіту, заслужений економіст України.
Олексій Александров
Віце президент, керівник бізнесу Private Banking & Individual Banking Expobank CZ (Чехія)
Олексій - віце президент і керівник бізнесу Private Banking & Individual Banking Expobank CZ (Чехія), доктор економічних наук, МВА, професор Бізнес Школи Міжнародний Інститут Менеджменту (MIM-Kyiv), автор понад 100 наукових і науково-популярних публікацій; 6 монографій і колективних наукових праць.

Придбати квиток на урочистий вечір нагороджень переможців премії
FinAwards 2022


"Рання пташка" до 31.01.22 - 3500.00 UAH
"Стандарт" 01.02.22 - 08.03.22 - 4000.00 UAH
"Останній вагон" 09.03.22 - 18.03.22 - 4500.00 UAH

До підвищення вартості лишилося:
Дні
Години
Хвилини
Секунди

Як це було

Контакти

Світлана Фрідріхсон
Приймання заявок на премію, комунікація з журі
+38 067 434 22 08, +38 095 453 55 31
[email protected]
Олена Плакся
Спонсорство і реклама

+38 093 924 37 75, +38 097 221 51 06
[email protected]
Дмитро Бараніченко
Акредитація змі і медіапартнерство
+38 066 40-888-66
[email protected]
Стати партнером
☑ натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних